Новини 2019-02-06 17:47

AFP оприлюднило карту з "неукраїнським" Кримом

Своєю чергою, посольство України закликало керівництво агентства виправити ситуацію.

Французьке інформагентство AFP оприлюднило карту, на якій окупований Крим не був позначений як територія України. Про це в середу, 6 лютого, повідомляє прес-служба посольства України у Франції.

 

"Незважаючи на численні роз’яснення та однозначну чітку позицію міжнародної спільноти, деякі французькі ЗМІ продовжують припускатися помилок у позначенні на картах незаконно анексованої Росією території АР Крим. У зв’язку з появою 4 лютого в Twitter агентства AFP карти з некоректним зображенням Криму", – йдеться в повідомленні.

 

 

Так, у зв'язку з інцидентом диппредставництво закликало керівництво ЗМІ виправити ситуацію.

 

"Посольство звернулося до керівництва агентства з вимогою вжити необхідних заходів для виправлення ситуації та неповторення подібних випадків у майбутньому. Очікуємо на адекватну відповідь", – зазначається в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, чеське видавництво Kartografie Praha видало виправлений географічний атлас із окремим роз'ясненням про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала збройну агресію на Донбасі. 

 

Раніше стало відомо, що українське дитяче видавництво "Ранок" випустило книжку "Рослинний світ" із картою, на якій окупований Криму позначений як частина Росії.

 

Як повідомлялося 23 липня, австралійська правозахисна організація Walk Free Foundation оприлюднила карту "Глобальний індекс рабства", на якій окупований Криму позначений як частина Росії.  24 стало відомо, що правозахисна організація виправила карту.

схожі новини