Новини 2019-02-06 19:57

У ОБСЄ включили двох росіян у список спостерігачів на виборах в Україні

Своєю чергою, у МЗС наголосили, що не передаватимуть анкети громадян Росії в ЦВК.

Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ надало Міністерству закордонних справ електронний список довготермінових спостерігачів на президентських виборах, у якому значаться двоє кандидатів від РФ. Про це в середу, 6 лютого, повідомив заступник глави МЗС Сергій Кислиця.

 

"У заявці, яка була передана в електронному вигляді (тобто ми не маємо оригіналів цієї заявки), є два довготермінових спостерігачі від Російської Федерації. Це молоді жінки – звертаю на це увагу, тому що росіяни дуже добре знають, що російських чоловіків (в Україну – Ред.) не пускають, тому вони свідомо подали двох молодих жінок: одна 1990 року народження, інша 1985 року народження", – заявив він.

 

Кислиця повідомив, що 6 лютого зустрівся з главою місії Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ послом Пітером Тейлером. Заступник глави МЗС наголосив, що поінформував Тейлера про те, що відомство не передаватиме анкети цих росіянок у ЦВК.

 

Нагадаємо, 4 лютого президент Петро Порошенко заявив, що накаже Державній прикордонній службі не пускати російських спостерігачів на вибори в Україні. 

схожі новини