Новини 2019-02-12 14:49

На Донбасі окупанти мінують підступи до передової на всіх напрямках - Міноборони

Відповідні дії агресора підвищують мінну небезпеку в регіоні та становлять загрозу життю цивільного населення.

Командування Збройних сил Російської Федерації продовжує постачати на Донбас зброю та боєприпаси, зокрема, протипіхотні міни натискної дії та осколкового ураження. Про це у вівторок, 12 лютого, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

 

"Наприкінці січня ц.р. у підрозділи з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ видана чергова партія протипіхотних мін натискної дії (ПМН) та осколкового ураження (ОЗМ-72). У подальшому інженерно-саперними підрозділами ворога встановлені додаткові мінно-вибухові загородження на передових позиціях російських окупаційних військ на всіх напрямках. При цьому, вказані заходи традиційно проведені противником у спішному порядку без належного документування", - наголосив Гуцуляк.

 

За його словами, такі злочинні дії підвищують мінну небезпеку в регіоні та становлять загрозу життю цивільного населення. Водночас окупанти й самі стають жертвами своїх протиправних дій.

 

Так, 8 лютого на встановлених раніше мінах підірвалась диверсійно-розвідувальна група ЗС РФ під час спроби вийти за лінію передових позицій окупаційних військ, зазначив Гуцуляк.

 

Як повідомляли, на Донбасі у вівторок, 12 лютого, станом на 12.00 російсько-окупаційні війська двічі обстріляли позиції українських військових в районі Травневого та Широкиного.

 

 

схожі новини