Новини 2019-02-13 13:01

Гройсман назвав загальну суму грошової допомоги, яку отримали бранці Кремля та їх родини

Зокрема, грошові виплати отримали 71 визволений із полону українець, 77 сімей політв’язнів та родини 24 українських моряків.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що загалом звільненим з полону заручникам, родинам політичних в’язнів та військовополонених була виплачена грошова допомога в розмірі 17,2 мільйона гривень. Про це він оголосив в середу, 13 лютого, на презентації звіту уряду за 2018 рік.

 

"Захист політв’язнів, військовополонених. Виплачено 17,2 млн грн 71 громадянину України, яких визволено із полону, 77 сім’ям політичних в’язнів для професійної правової допомоги, сім’ям 24 українських моряків, захоплених військовими РФ", – зазначив глава уряду.

 

 

Нагадаємо, 30 грудня глава Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Вадим Черниш повідомив, що згідно із постановою, прийнятою урядом 5 грудня 2018 року, здійснено виплати всім 24 родинам військовополонених моряків, яких було незаконно затримано в результаті атаки з боку Російської Федерації, одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень.