Новини 16:15

У книгарні «Є» відбудеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України»

На заході йтиме мова про російський націоналізм та імперіалізм і як вони впливають на Україну, про українофобію та ресталінізацію, злочинність і насильство, про Донбас та Україну.

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і Літера» запрошують 15 лютого на авторську презентацію українського перекладу книги відомого британського політолога Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України. Революція, націоналізм і криміналітет». Початок заходу – 14.00.

 

 

Російська анексія Криму, гібридна війна і пряма інтервенція Кремля на сході України спричинили радикальну трансформацію міжнародного політичного ландшафту, особливо в Європі, провіщаючи те, що дехто вважає другою «холодною війною».

 

Тож на презентації йтиме мова про російський націоналізм та імперіалізм і як вони впливають на Україну, про українофобію та ресталінізацію, злочинність і насильство, про Донбас та Україну. Окремо автор книжки проаналізує роль Партії Регіонів у підриві і розчленуванні України, а також розгляне тему національної ідентичності України та феномен війни Путіна.


Адреса книгарні «Є»:

м. Київ, вул. Лисенка, 3,

м. «Золоті ворота»

Телефон: (044) 235 88 54

Вхід вільний

схожі новини