Новини 2019-02-19 11:32

"Укроборонпром" вперше представив БТР, створений спільно з компанією з ОАЕ

Презентація бронетранспортера пройшла на міжнародній виставці IDEX-2019 у столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі.

Державний концерн «Укроборонпром» на міжнародній виставці IDEX-2019 в столиці ОАЕ Абу-Дабі вперше представив бронетранспортер «Al-Wahash» із бойовим модулем БМ-3М "Штурм», який є результатом співпраці компаній держконцерну і компанії Calidus LLC (Об'єднані Арабські Емірати). Про це у вівторок, 19 лютого, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

 

 

«Цей бойовий модуль встановлюється на БТР-3, який серійно виробляється ДП «Київський бронетанковий завод» і успішно пройшов жорсткі випробування бойовими діями на сході України. Завдяки сучасному цифровому комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, БМ-3М "Штурм» забезпечує високу точність вогню автоматичної 30-мм гармати, кулемету і автоматичного гранатомета, а також комплексу керованого озброєння «Бар'єр», - сказано в повідомленні.

 

Як зазначається, бойовий модуль забезпечує «Al-Wahash» потужним арсеналом озброєння для знищення противника на дистанції до 5 км в будь-яких погодних умовах і в будь-який час доби.

 

 

 

У дежконцерні відзначили, що 18 лютого Calidus LLC і державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», підписали меморандум про подальшу співпрацю. Серед іншого планується спільне виробництво БТР «Al-Wahash» із бойовим модулем «Штурм» і його просування на ринку ОАЕ та інших країн.

 

Як повідомляли, державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу концерну "Укроборонпром", готове до виробництва нової броньованої ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ "Лев" та пожежного танку ГПМ-72.