Новини 2019-02-19 17:43

Москалькова заявила, що політв'язня Балуха відправили до місця відбування покарання

Російський омбудсмен стверджує, що авоката Балуха проінформовано про його відправку до місця відбування покарання.

Засудженого російською владою в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха відправлено до місця відбування покарання. Про це у вівторок, 19 лютого, заявила  Уповноважена з прав людини в Росії Татьяна Москалькова.

 

"Я розумію тривогу і хвилювання, яке відчувають родичі Володимира Балуха. Однак, відповідно до російського законодавства, кінцеве місце відбування покарання не повідомляється родичам і адвокату до моменту фактичного прибуття ув'язненого", - сказала вона.

 

На даний момент, як стверджує Москалькова, адвоката Балуха проінформовано про його відправку до місця відбування покарання.

 

Москалькова також зазначила, що, за інформацією керівництва ФСВП РФ, Балух почувається нормально, ніяких скарг з приводу стану здоров'я він не висловлював.

 

"Як тільки Володимир Балух опиниться на місці, про це також негайно буде повідомлено його адвокату і рідним", - підкреслила російський омбудсмен.

 

Раніше заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз повідомив, що українського політв'язня Володимира Балуха вивезли до Краснодару (Російська Федерація). 

 

Як повідомляли, українського активіста, політв'язня Володимира Балуха у понеділок, 18 лютого, етапували з Сімферопольського СІЗО в окупованому Криму.

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

 

5 липня  Балуху  оголосили новий вирок – 5 років колонії та штрафу 10 тисяч рублів.

схожі новини