Новини 17:58

На окупованій території Донбасу розбився безпілотник ОБСЄ

Наразі місія уточнює обставини інциденту.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ втратила поблизу населеного пункту Бердянка на тимчасово окупованій території Луганської області  безпілотний літальний апарат. Про це йдеться в оперативному звіті місії.

 

"18 лютого в період між 13:27 і 13:38 подвійний GPS-сигнал безпілотного літального апарата (БПЛА) СММ дальнього радіуса дії зазнав глушіння під час польоту на висоті приблизно 6000 футів поблизу населеного пункту Донецький (непідконтрольний урядові, 49 км на захід від Луганська), що неподалік від лінії зіткнення", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, о 13:38 на відстані близько 600 метрів на південний схід від н. п. Бердянки (непідконтрольного урядові, 45 км на захід від Луганська) БПЛА почав неконтрольовано крутитися навколо своєї осі і втрачати висоту.

 

"За оцінкою СММ, БПЛА розбився у цьому районі. Спостерігачі запустили міні-БПЛА над Бердянкою, проте встановити місцезнаходження БПЛА дальнього радіусу дії так і не вдалося", - зауважили у СММ ОБСЄ.

 

Місія продовжуватиме уточнювати обставини цього інциденту.

 

Як повідомляли, бойовики незаконних збройних формувань РФ на Донбасі відмовили патрулю Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у проїзді через блокпост, розташований поблизу Заїченко (на північному сході від Маріуполя).