Новини 2019-02-20 13:55

Наєв продемонстрував делегації США докази збройної агресії РФ на Донбасі

Крім того, командувач ООС розповів про заходи щодо розвитку Донецької та Луганської областей та поінформував про цивільно-військове співробітництво.

Командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував делегацію США на чолі з представником комітету Сенату США з питань збройних сил і безпеки Джоні Ернст про поточну оперативну обстановку в районі проведення Операції об'єднаних сил на сході України та продемонстрував свідчення російської військової присутності на Донбасі. Про це у середу, 20 лютого, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

 

Як зазначається, зустріч відбулася в середу в одному з базових таборів об'єднаних сил. Наєв продемонстрував гостям докази нещодавніх випадків застосування російськими військами в Україні коригованих 152-мм снарядів типу "Краснополь", що перебувають на озброєнні виключно російської армії.

 

Крім того, гостям було продемонстровано БПЛА "Орлан" та інші зразки озброєння, боєприпасів і обмундирування російської армії. Командувач об'єднаних сил також показав делегації США відеозапис обстрілу населених пунктів Донецької та Луганської областей російськими військами від початку поточного року.

 

 

"Учора в районі проведення ООС зафіксовано рекордну від початку поточного року кількість застосованих проти української армії росіянами засобів ураження. Протягом минулої доби на позиції наших військ ворог витратив 387 артилерійських снарядів і мін, заборонених Мінськими домовленостями. Із них калібру 122 мм - 317 одиниць, калібру 120 мм - 37 одиниць", - розповів він.

 

Також командувач ООС розповів Дж.Ернст про заходи ООС щодо розвитку Донецької та Луганської областей та поінформував її про заходи цивільно-військового співробітництва.

 

Як повідомляли, командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв у вівторок, 19 лютого, перевірив готовність військ, котрі обороняють передові позиції Приазовського напрямку. 

схожі новини