Новини 2019-02-20 14:18

Кабмін виділив грошову допомогу родинам загиблих в АТО та бійцям, які отримали інвалідність

Грошову допомогу отримають члени сімей 10 осіб, які загинули під час участі в АТО, а також – 13 осіб, які отримали інвалідність під час бойових дій.

Кабінет міністрів України схвалив виділення 17,5 мільйонів гривень одноразової допомоги сім'ям загиблих в АТО та воїнам, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 20 лютого.  

 

Як зазначається, відповідне розпорядження передбачає виділення Міністерством соціальної політики коштів з резервного фонду Державного бюджету коштів для надання грошової допомоги членам сімей 10 осіб, які загинули під час участі в АТО, а також – 13 особам, які отримали інвалідність під час бойових дій.

 

Крім того, постановою затверджено порядок призначення та виплати такої допомоги. Так, для осіб з інвалідністю І групи — 400 прожиткових мінімумів, ІІ групи — 300 і ІІІ групи — 250 прожиткових мінімумів, у разі загибелі — 75 прожиткових мінімумів.

 

Нагадаємо, 13 лютого прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що загалом звільненим з полону заручникам, родинам політичних в’язнів та військовополонених була виплачена грошова допомога в розмірі 17,2 мільйона гривень. 

схожі новини