Новини 11:52

Озброєний бойовик не допустив патруль ОБСЄ до моніторингу Верхньошироківського

В одному з випадків окупанти заборонили проїзд спостерігачам через законну відмову показати план свого патрулювання.

На блокпосту поблизу Верхньошироківського у непідконтрольному владі України районі Донецької області (на північний схід від Маріуполя) озброєний окупант двічі не пропустив патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це у четвер, 21 лютого, повідомляє Українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Зазначається, що в одному з випадків  бойовики заборонили проїзд спостерігачам через законну відмову показати план свого патрулювання. Унаслідок цього патруль Місії не зміг провести моніторинг відведення озброєнь та дотримання прав людини у цьому районі.

 

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимою ситуацію, коли на тимчасово окупованій території спостерігачі СММ під час своєї діяльності відповідно до Мандату, наражаються на активну і систематичну протидію з боку збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців. Такі агресивні дії окупантів призводять до ескалації напруги на лінії розмежування, а також ведуть до подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.

 

Як повідомляли, російські окупаційні війська поблизу селища Жовте Луганської області зі стрілецької зброї обстріляли безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...