Новини 11:52

Озброєний бойовик не допустив патруль ОБСЄ до моніторингу Верхньошироківського

В одному з випадків окупанти заборонили проїзд спостерігачам через законну відмову показати план свого патрулювання.

На блокпосту поблизу Верхньошироківського у непідконтрольному владі України районі Донецької області (на північний схід від Маріуполя) озброєний окупант двічі не пропустив патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це у четвер, 21 лютого, повідомляє Українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Зазначається, що в одному з випадків  бойовики заборонили проїзд спостерігачам через законну відмову показати план свого патрулювання. Унаслідок цього патруль Місії не зміг провести моніторинг відведення озброєнь та дотримання прав людини у цьому районі.

 

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимою ситуацію, коли на тимчасово окупованій території спостерігачі СММ під час своєї діяльності відповідно до Мандату, наражаються на активну і систематичну протидію з боку збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців. Такі агресивні дії окупантів призводять до ескалації напруги на лінії розмежування, а також ведуть до подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.

 

Як повідомляли, російські окупаційні війська поблизу селища Жовте Луганської області зі стрілецької зброї обстріляли безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

схожі новини