Новини 13:25

Геращенко відреагувала на заклик ватажка бойовиків "ДНР" про "переговори"

Перший заступник голови парламенту уточнила, що всі так звані "органи влади республік" є нелегітимними і не визнані навіть в РФ.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що ніякого "прямого діалогу" з бойовиками терористичних організацій "Л/ДНР" не буде. Про це вона заявила в четвер, 21 лютого.

 

Зазначимо, що раніше ватажок терористичної організації "ДНР" Денис Пушилін заявив про готовність вести "прямий діалог" з Києвом.

 

"Ніякого прямого діалогу з псевдореспубліками на окупованому РФ Донбасі і легітмізаціі маріонеткових режимів Кремля – не буде. Мінський формат – тристоронній, його учасники: Україна- РФ- ОБСЄ. РФ не посередник, а сторона, відповідальна за виконання мінських угод, безпекового, економічного і гуманітарного блоків. Під угодами стоять підписи представників трьох сторін – України , РФ і ОБСЄ. В мінських угодах немає жодного слова про "ЛНР- ДНР" і таких нікчемних абревіатур", – наголосила Геращенко.

 

Водночас вона уточнила, що всі так звані "органи влади республік" є нелегітимними і не визнані навіть в РФ.

 

"Тому й заяви їх так званих "представітєлей", які б прізвища не були в цих людей, –  це лише марення Кремля.  З Кремлем, за посередництва наших міжнародних партнерів, а не з маріонетками Кремля , говоритимемо про звільнення Донбасу", – резюмувала вона.

 

Як повідомлялося, 21 лютого ватажок терористичної організації "ДНР" Денис Пушилін заявив про готовність вести "прямий діалог" з Києвом.