Новини 2019-02-21 19:00

Бойовики обстрілюють мирні поселення з районів, куди не допускають патруль ОБСЄ – Наєв

18-19 лютого по позиціях ООС окупанти випустили 445 снарядів, що складає 51% від загальної кількості боєприпасів, застосованих противником від початку року.

Російські окупанти на Донбасі обстрілюють населені пункти з тих районів, куди не допускають спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це у четвер, 21 лютого, повідомив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв на зустрічі з делегацією СММ ОБСЄ на чолі з заступником голови місії Марком Етерінгтоном, передає прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

У ході зустрічі у Краматорську сторони обговорили ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил.

 

 

 

"Командувач Об'єднаних сил розповів іноземним спостерігачам про порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, обстріли населених пунктів, створення перешкод патрулям ОБСЄ з боку представників збройних формувань РФ, показники фіксації порушень розміщення озброєння та засобів вогневого ураження поза межами місць зберігання та ліній відведення тощо", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, Наєв згадав про 7 випадків пошкодження внаслідок обстрілів з боку збройних формувань РФ житлових будинків.

 

"Особливу увагу Командувач приділив питанню обстрілів, які мали місце 18-19 лютого, коли по позиціях Об'єднаних сил було випущено 445 снарядів, що складає 51% від загальної кількості боєприпасів, застосованих російсько-окупаційними військами від початку року. Генерал-лейтенант Сергій Наєв підкреслив, що обстріли позицій Об'єднаних сил велися з району, обмеженому населеними пунктами Комсомольське, Кумачове, Новоазовськ та Саханка, куди, в порушення Мінських домовленостей, представники російсько-окупаційних військ не допускають патрулі СММ ОБСЄ", - повідомили у прес-центрі. 

 

Як повідомляли, на Донбасі упродовж поточної доби, 21 лютого, у період з 00.00 до 18.00, російські окупаційні війська обстріляли позиції підрозділів ООС п'ять разів, два з яких – із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими домовленостями, унаслідок чого двоє українських військових отримали поранення.

схожі новини