Новини 2019-02-24 14:07

Стало відомо, скільки проваджень щодо окупації Криму розслідує прокуратура

Прокуратурі наразі вдалося встановити близько 19 тисяч чоловік — співробітників правоохоронних органів, які працювали в держорганах на момент окупації.

Прокуратура АР Крим з червня 2014 року розглядає 1506 проваджень щодо окупації півострова, до суду направлено 144 обвинувальних акти, з 21 вже є обвинувальні вироки. Про це в інтерв'ю "Джеркалу тижня" заявив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

 

Водночас ще близько 358 проваджень розслідують слідчі прокуратури, 85 обвинувальних актів — у судах, винесено 7 вироків.

 

За словами Мамедова, прокуратурі наразі вдалося встановити близько 19 тисяч чоловік — співробітників правоохоронних органів, які працювали в держорганах на момент окупації.

 

Своєю чергою, є ще органи державної влади, люди, які очолювали Раду міністрів, райадміністрації, багато інших держустанов, яких необхідно встановити і персоналізувати, для того щоб розуміти, що насправді відбувалося під час окупації півострова.

 

Нагадаємо,  програмний директор держпідприємства "Кримський дім" Алім Алієв заявив, що  РФ за п’ять років окупації Криму переселила на півострів близько півмільйона росіян. 

схожі новини