Новини 2019-02-25 10:16

Погрози Путіна про ракети є порожніми словами - Помпео

Помпео зазначив, що саме Росія порушувала умови ракетного договору.

Держсекретар США Майкл Помпео заявив, що погрози президента РФ Володимира Путіна про ракети є порожніми словами. Про це повідомляє з посиланням на інтерв'ю Помпео CNN.

 

Також він зазначив, що саме Росія порушувала умови ракетного договору.

 

"Так, Путін тоді в черговий раз оголосив про нібито готовність Москви у відповідь на розгортання американських ракетних систем в Європі направити російське озброєння на США. Це, безперечно, є гучними словами з Москви. Ці слова націлені на те, щоб прикрити ключовий виклик. Адже він говорив про рішення США вийти з договору, які поширюється на ракетні системи середньої і меншої дальності", – сказав він.

 

Нагадаємо, Путін заявив, що в США повинні добре подумати, перш, ніж розміщувати свої ракети в Європі, оскільки в РФ готові відповісти на загрози розгортанням нових видів озброєння. Про це він сказав в щорічному посланні до Федеральних Зборів.

 

Також Путін поскаржився, що США в останні час проводять недружню політику щодо РФ, вводять "незаконні і необгрунтовані" санкції і розривають раніше укладені угоди. Зокрема він згадав про вихід США з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, підкресливши, що Сполучені Штати планують розміщення пускових установок в Польщі і Румунії.

 

схожі новини