Новини 2019-02-25 11:56

"Укроборонпром" завершив випробування першого зразка БТР-4 з новими корпусами

Модернізація бронетранспортерів проходить у рамках програми розширення виробництва на потребу українського війська.

Харківські бронетанкові підприємства "Завод ім. Малишева" та "ХКБМ ім. Морозова", що входять до державного концерну "Укроборонпром", завершують випробування БТР-4 з новими корпусами у рамках програми розширення виробництва цих бойових машин на потребу українського війська. Про це  у понеділок, 25 лютого, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому" у Facebook.

 

Зазначається, що наразі ДП "Завод ім. Малишева" вже успішно завершив повний цикл випробувань першого зразка БТР-4, виготовленого на підприємстві, та був кваліфікований, як виробник цих машин. Аналогічну процедуру кваліфікації, за результатами випробувань, вже завершує і "ХКБМ ім. Морозова".

 

 

 

Під час випробувань БТР-4 з новими корпусами пройшли декілька сотень кілометрів по бездоріжжю та дорогам з твердим покриттям та витримали випробування обстрілом, зокрема і з великокаліберних кулеметів.

 

Як повідомляли, державне підприємство "Шепетівський ремонтний завод", що входить до складу концерну "Укроборонпром", розпочинає серійне виробництво передових реактивних систем залпового вогню "Верба" та пускової установки для "Вільхи".