Новини 21:31

Суд Нью-Йорку не відпустив під заставу директора МВФ

Суддя в Нью-Йорку Мелісса Джексон відкинула пропозицію директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана про звільнення його під заставу на час проведення розслідування.

Відтак, Стросс-Кан залишиться під вартою.

Кримінальний суд нью-йоркського району Мангеттен призначив дату наступного засідання у цій справі на 20 травня.

Нагадаємо, днями поліція Нью-Йорка пред'явила Стросс-Кану звинувачення у сексуальних домаганнях, спробі згвалтування і незаконному позбавленні волі.

Із відповідним позовом до правоохоронців звернулася 32-річна покоївка готелю Sofitel на Таймс-сквер. Вона заявила, що їй вдалося втекти з готельного номера Стросс-Кана вартістю $3 тисячі за ніч, де, за її словами, і стався інцидент.

Незабаром після цього постоялець покинув готель і попрямував в аеропорт. Однак поліцейські затримали Стросс-Кана в аеропорту імені Джона Кеннеді за кілька хвилин до вильоту до Парижа. 

У понеділок французька письменниця Тристан Банон оголосила, що також готується подати позов проти Стросс-Кана – у зв’язку з сексуальними домаганнями з його боку по відношенню до неї в 2002 році.

Стросс-Кана, який очолює МВФ із 2007 року, вважали можливим кандидатом від Соціалістичної партії на президентських виборах у Франції 2012 року.

схожі новини