Новини 2019-02-26 16:17

Смертельна ДТП у Харкові. Суд виніс вирок Зайцевій і Дронову

Обом дали максимальний термін – 10 років позбавлення волі.

У вівторок, 26 лютого, Київський районний суд Харкова оголосив вирок Олені Зайцевій і Геннадію Дронову у справі щодо смертельної дорожньо-транспортної пригоди на вулиці Сумській.

 

Дронову та Зайцевій дали максимальний термін – 10 років позбавлення волі.

 

Зауважимо, що під час засідання Зайцевій стало зле і її вивели із зали.

 

"Зазначені докази в сукупності доводять порушення обвинуваченими Зайцевоюта та Дроновим вимог ПДР, а саме обвинуваченої Зайцевої - 8.7.3 "г", "е", 8.10, 8.11... ПДР, Дроновим - п. 8.7.3 "е", 8.10 , 10.1..., що ... перебуває в причинно-наслідковому зв'язку з виникненням ДТП", - зазначив суддя Віктор Попрас.

 

Зазначимо, що адвокати Дронова наполягали на тому, що їх підзахисний не винен у скоєнні ДТП. Адвокати Зайцевої просять суд врахувати пом'якшувальні обставини. Зокрема, під час останнього судового засідання 19 лютого Зайцева заявила, що кається, визнає свою провину, а також пообіцяла більше ніколи не сідати за кермо.

 

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася ДТП у центрі міста, унаслідок якої загинули шестеро людей. Жінку, яка була за кермом Lexus, що в'їхав у натовп, відразу затримали. 20 жовтня Київський райсуд Харкова на два місяці взяв під варту Олену Зайцеву, обвинувачену в скоєнні смертельної ДТП.

 

Водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який був другим учасником смертельної ДТП, оголосили підозру. 6 листопада. Згодом Київський районний суд Харкова ухвалив рішення взяти Дронова під варту.