Новини 2011-05-16 22:56

Філарет закликав Луценка розпочати їсти

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликає колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка подумати про доцільність подальшого голодування і не наражати себе на небезпеку смерті.

Як повідомили у прес-службі Української православної церкви Київського патріархату, про це йдеться у листі Філарета до Луценка .

“Небезпека, у якій Ви опинилися через рішення оголосити голодування, спонукає мене звернутись до Вас: пам`ятайте, що Ваше життя і діяльність потрібні Україні. Ви потрібні своїм рідним, близьким, друзям, в першу чергу – Вашій дружині та дітям”, – сказав Патріарх.

Він нагадав Луценку, що "кожен християнин, виконуючи волю Божу, повинен по можливості берегти даний йому дар, не наражати себе на небезпеку смерті”.

“Вам належить пам`ятати, що здоров`я і життя – дар Божий. Бо ми приходимо у цей світ і отримуємо життя лише з волі Божої, а не зі своєї власної”, – зазначив глава УПЦ КП.

“Я не можу прийняти за Вас, Юрію Віталійовичу, будь-яке рішення. Але як пастир я закликаю Вас замислитись над сказаним і перестати наражати себе на небезпеку.... Прийміть рішення діяти так, щоби не наражати себе на смертельну небезпеку. Змінити раніше прийняте рішення – це ознака не слабкості, але сили. Бо цим виявляється сила віри у Правосуддя Боже”, - йдеться у листі Філарета.

Патріарх також висловив Луценку свою особисту підтримку і підтримку “інших архієреїв і вірних Київського Патріархату”.

Як відомо, 23 квітня Луценко розпочав голодування після рішення суду вчергове продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик уже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи.

10 травня дружина екс-міністра Луценко заявила, що стан здоров’я її чоловіка постійно погіршується. Увечері 10 травня Луценка зі слідчого ізолятора доставили до лікарні швидкої допомоги Києва. 

схожі новини