Новини 14:31

В окупованому Криму пройшли військові навчання розвідки РФ

Зокрема, російські розвідники тренувалися працювати в тилу "умовного противника".

Російські розвідники потренувалися виконувати завдання в тилу "умовного противника" на полігоні Чорноморського флоту в окупованому Російською Федерацією Криму. Про це у середу, 27 лютого, повідомляється на сайті Міноборони РФ.

 

"У рамках навчання розвідники здійснили марш-кидок в район приземлення гелікоптера на бронетранспортерах БТР-82А по пересіченій горбистій місцевості з подоланням перешкод", - йдеться в повідомленні відомства.

 

Потім підрозділ окупантів виконав "посадку у вертоліт, переліт в район висадки на максимально низькій висоті і десантування наземним способом в тил умовного противника". Також повідомляється, що далі росіяни провели навчання з дій в тилу противника.

 

"Розвідники організували засідку по маршруту руху цілі, влаштували підрив і зупинку "ворожої" військової техніки. Захопивши необхідні документи, бійці розвідпідрозділу знищили техніку і без втрат повернулися в пункт дислокації", - написали в прес-службі Міноборони РФ.

 

Як повідомляли, малий ракетний корабель "Орехово-Зуєво" Чорноморського флоту Росії виконав комплекс корабельних бойових навчань в морських полігонах Чорного моря.

схожі новини