Новини 2019-02-27 16:30

У Держкіно анонсували прокат документального фільму про Малевича

Як зазначається, творці картини їздили за коментарям митців до Польщі, а в США знімали оригінали сценарію Малевича.

В Україні в четвер, 28 лютого, в прокат вийде документальний повнометражний фільм про художника Казимира Малевича режисера Володимира Луцького. Про це в середу, 27 лютого, повідомляє прес-служба Держкіно.

 

 

"Місце народження художника в Києві, його подальше зростання в Україні, навчання і ще пізніше – викладання в Академії образотворчого мистецтва, – саме на цих питаннях у фільмі зроблено акцент. Також глядач матиме унікальну можливість побачити відтворений на екрані сценарій супрематичного кіно, написаний художником ще в 1930-му році, побачити маловідомі архівні кадри з художником, фотографії його картин з додванням комп’ютерної графіки, почути спогади родичів, а також численних істориків мистецтва, галеристів та архітекторів з України, Польщі, Нідерландів, Білорусі, Франції", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, творці картини їздили за коментарям митців до Польщі, а у Сполучених Штатах Америки, в Інституті Гетті Центр, знімали оригінали сценарію Малевича.

 

Нагадаємо, 25 лютого в день народження Лесі Українки опублікували перший тизер біографічного фільму про поетесу – "Леся Українка. Узлісся".

схожі новини