Новини 09:38

Саміт у Ханої. Трамп та Кім чен Ин не змогли досягти згоди щодо денуклеаризації

Разом з тим Сандерс описала зустрічі між американським та північнокорейським лідером як "дуже хороші і конструктивні".

Президент США Дональд Трамп і північнокорейський лідер Кім Чен Ин не змогли досягти згоди на своєму другому саміті у В'єтнамі. Про це повідомила речниця Білого дому Сара Сандерс, передає Associated Press.

 

Вона повідомила, що лідери двох країн обговорювали питання денуклеаризації Корейського півострова. Сандерс сказала: "Наразі не було досягнуто згоди, але їхні команди з нетерпінням чекають зустрічі в майбутньому".

 

Разом з тим Сандерс описала зустрічі між Трампом і Кімом як "дуже хороші і конструктивні".

 
 

Перед цим стало відомо, що переговори між президентом США Дональдом Трампом і північнокорейським лідером Кім Чен Ином завершилися раніше, ніж очікувалося.

 

Трамп і Кім повинні були разом пообідати, але не прийшли на обід, де на них чекали репортери.

 

Сандерс зазначила, що "переговори продовжуються" між двома делегаціями. Вона проінформувала, що Трамп скоро повернеться зі своєю делегацією в свій готель, але не надала оновленої інформації про заплановане підписання спільної угоди з Кімом, яке мало відбутися о другій годині дня.

 

За словами речниці, прес-конференція Трампа, яка була запланована на 16:00, тепер перенесена на 14:00 (9:00 за київським часом).

 

Нагадаємо,  27 лютого президент США Дональд Трамп і північнокорейський лідер Кім Чен Ин зустрілися вдруге, цього разу у В’єтнамі

Перед початком другого дня саміту Трамп сказав, що не квапиться укласти добру угоду з КНДР. Кім Чен Ин заявив, що поки передчасно робити прогнози результатів зустрічі, але "інстинктивно відчуває, що хороший результат буде досягнуто