Новини 2019-03-02 14:11

Полторак підписав наказ про підвищення доплат військовим в зоні ООС

Військовослужбовці, які перебувають на першій лінії зіткнення, будуть отримувати доплату додатково 2000 гривень.

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат військовослужбовцям Збройних сил України, які перебувають у районі ООС. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

"За рішенням президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України, які знаходяться у районі ООС. Виплати будуть відбуватися з першого квітня 2019 року", - зауважив він.

 

Зокрема, він відзначив, що військовослужбовці, які перебувають на першій лінії зіткнення, будуть отримувати доплату додатково 2000 гривень, і загальна сума буде складати 12000; на другій лінії зіткнення до доплати додається 1 000 гривень, загальна сума складе 5 500 гривень.

 

 

"Окрім цього, буде підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям ВМС ЗС України, які виконують бойові завдання та знаходяться у акваторії Азовського моря: вони отримуватимуть доплату 5500 гривень, а під час виходу на бойові чергування - 12 тисяч гривень", - наголосив очільник. 

 

Нагадаємо, 2 березня Порошенко заявив, що з 1 квітня українським військовим у зоні операції Об'єднаних сил на Донбасі підвищать грошове забезпечення.

схожі новини