Новини 2019-03-02 17:59

Український консул відвідав у колоніях РФ фігурантів "справи українських диверсантів"

Зазначається, що Володимир Присич відновлюється після важкого грипу.
Виконуючий обов'язки генерального консула України у Ростові-на-Дону Тарас Малишевський відвідав фігурантів "справи українських диверсантів" Володимира Присича і Геннадія Лимешка у російських колоніях. Про це повідомляє "Крим.Реаліі".
 
 
За словами дипломата, Лимешко відмовляється працювати в колонії "на Росію".

 

"Перебувати українцю в оточенні, яке отруєне російським телевізором, буває нелегко. Однак, з цим у Геннадія все в порядку, спокійний і впевнений, з глибокою вірою в душі й підтримкою братів-одновірців. Нормально поговорили годину, про умови перебування і стосунки з іншими ув'язненими. Працювати на Росію намірів немає, та й роботи, як такої, немає. Захворів на грип", - зауважив він.

 

Крім того, консул зазначив, що Володимир Присич відновлюється після важкого грипу.

 

"У Володимира Присича все більш-менш, він вже переніс важкий грип, погода навесні в цьому краї сприяє одужанню. Гроші поклали на свій рахунок - у магазині на території колонії все головне є. Дякував за новорічні привітання! Прийшла купа листів з Північної Америки, Білорусі, Європи. У присутності керівництва колонії розмова йшла про стан здоров'я і щоденні справи за гратами. Стосунки у нього з «начальством» нормальні. Домовилися, що ще звернеться до лікаря з питань, де потрібна не тільки порада, а й медичний супровід. Має проблеми з тиском", - підкреслив він.

 

Раніше в окупованому Криму фігурант так званої справи "українських диверсантів" Андрій Захтей, який незаконно засуджений та перебуває в Сімферопольській колонії, подав документи на екстрадицію з метою відбування покарання на материковій Україні.

схожі новини