Новини 2019-03-02 20:06

Адвокат повідомила про стан здоров'я Сенцова

Ольга Дінзе зазначила, що українець "почуває себе нормально" і добре харчується.

Адвокат Ольга Дінзе заявила, що стан українського політв'язня, режисера Олега Сенцова, який перебуває у російській колонії, значно покращився, він набрав вагу, займається спортом та творчістю. Про це повідомляє "Громадське".

 

Зокрема, Дінзе відвідала Сенцова в колонії у Лабитнангі у п'ятницю, 1 березня.

 

За її словами, Сенцов "почуває себе нормально" і добре харчується.

 

Крім того, адвокат відзначила, що він має достатньо часу на заняття спортом та творчістю.

 

"У вільний час від марширування, він займається спортом, там є спеціальний майданчик, де перекладина та бруси. Також він має час на творчість, займається", - зауважила Дінзе.

 

Водночас, як відзначила адвокат,  Сенцов "істотно набрав вагу".

 

"Він після голодування до невпізнання схуд, але зараз він набрав вагу, він важить, на вигляд, близько 90 кілограмів", - додала вона.

 

Своєю чергою,  сестра політв’язня Наталія Каплан написала у Facebook, що Сенцов надіслав їй листа.

 

"Олег надіслав листа. Багато планів. Продовжує активно працювати навіть в таких пекельних умовах. І він дуже хоче, щоб люди розділяли Олега Сенцова на політв'язня і творчу людину. Зараз все його увага прикута до творчого процесу", - підкреслила Каплан.

 

Як повідомляли, Європейський суд з прав людини повернув статус пріоритетного справі за скаргою українських політв'язнів в Російській Федерації Олега Сенцова і Олександра Кольченка. 

 

 Нагадаємо, 21 грудня 2018 року, українського політв'язня Олега Сенцова, засудженого в Росії на 20 років суворого режиму,  виписали з медичної частини колонії в Лабитнангі. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

схожі новини