Новини 2019-03-03 12:31

Путіну написав син жертви "Новичка": просить видати Пєтрова і Боширова

20-річний Еван Хоуп зробив звернення до президента РФ.

Син Дон Стерджесс, яка загинула в результаті отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок" звернувся до президента Росії Владіміра Путіна з проханням видати Великій Британії двох підозрюваних росіян Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова. Про це повідомляє Mirror.

 

"На думку британської поліції, принаймні двоє громадянин Росії відповідальні за її смерть. Але, схоже, вони захищені вашою державою. Я звертаюся до вас з проханням дозволити нашим офіцерам допитати цих людей", - зауважив 20-річний Еван Хоуп.

 

"Путін має здати цих вбивць, щоб моя сім'я нарешті змогла домогтися справедливості. Він має показати, що здатний продемонструвати людяність ... "Ми втратили маму, і ми хочемо лише справедливості. Він повинен розуміти це", - наголосив хлопець.

 

Нагадаємо, 25 липня 2018 року Чарлі Роулі повідомив, що подарував флакон з отрутою, думаючи, що це парфуми, Дон Стерджесс, яка загинула внаслідок отруєння.

 

Як повідомлялося,  20 липня 2018 року виписали з лікарні Чарлі Роулі. Натомість друга постраждала від отруєння 44-річна Дон Стерджес померла 8 липня.

 

Згодом, 13 липня 2018 року, поліція Британії заявила, що знайшла у будинку Чарлі Роулі "маленьку пляшку" з  "Новичком". Брат постраждалого заявив, що нервово-паралітична речовина "Новичок" містилась у флаконі для парфумів. 

 

Нагадаємо, 4 липня 2018 року британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною "Новичок".

 

4 липня 2018 року поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу.