Новини 2019-03-03 17:38

Затриманого РФ Климента мають намір звинуватити у "дрібному хуліганстві" - адвокат

Мова йде про нібито нецензурну лайку.

Затриманого в окупованому Cімферополі архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента так звані "правоохоронці" мають намір звинуватити у дрібному хуліганстві. Про це повідомив адвокат Ніколай Полозов у Twitter.

 

За його словами, йдеться про нібито нецензурну лайку.

 

Так, адвокат розповів, що Климент планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у Ростові-на-Дону. Згодом архієпископа  силовики РФ "зняли" з автобуса і тримали п'ять годин в поліції, нібито він вкрав церковне облачення. 

 

"Замначальника поліції Сімферополя Нікітін оголосив Архієпископу Клименту, що його зараз відвезуть до Київського районного відділу поліції і оформлятимуть дрібне хуліганство за нібито нецензурну лайку", - написав він.

 

 

 

 

"Разом з Емілем Курбедіновим і архієпископом Климентом у третьому відділку поліції Центрального району Сімферополя, розбираємося зі свавіллям окупаційної влади", - додав адвокат.

 

 

 

 

Нагадаємо, 3 березня в окупованому Сімферополі затримали архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента. Зокрема, він планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у Ростові-на-Дону.

схожі новини