Новини 2019-03-04 09:32

Я відповідальний за негативну угорсько-німецьку політичну атмосферу - Орбан

На думку Орбана, питання біженців повинні бути виключені з компетенції ЄС.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан взяв на себе частину відповідальності за погіршення угорсько-німецьких відносин.Про це він сказав у інтерв’ю німецькому виданню Welt am Sonntag.

 

"Будь-які негативні сторони, які існують (в угорсько-німецьких відносинах) обмежуються політикою, а в усіх інших аспектах життєвих відносин вони прекрасні", - сказав Орбан.

 

"Розрив" викликаний політичними відносинами "через імміграцію, нічим іншим", додав він, підкреслюючи, що "ми наполягаємо на праві націй на самооборону", тоді як у німців "інша філософія".

 
 

"Я впевнений, що я також певним чином відповідальний за негативну угорсько-німецьку політичну атмосферу", - сказав Орбан.

 

Незважаючи на те, що розбіжності "щодо проблеми мігрантів не можуть бути подолані, ними можна керувати". З цією метою загальні питання, що виникають навколо міграції, повинні бути виключені з компетенції Європейської комісії і залишені на розгляд міністрів внутрішніх справ відповідних країн, вважає Орбан.

 

"Все, що ми пережили з 2015 року відбудеться знову ще інтенсивніше, оскільки населення арабського світу скоро перевищить населення ЄС, навіть не згадуючи про Африку на південь від Сахари, яка навряд чи зможе утримувати так багато людей", - сказав він.Європейська народна партія в березні обговорить питання виключення партії "Фідес" і її лідера прем'єра Угорщини Віктора Орбана. 

 

Нагадаємо, Європейська народна партія в березні обговорить питання виключення партії "Фідес" і її лідера прем'єра Угорщини Віктора Орбана. 

 

схожі новини