Новини 11:50

У Чорному морі розпочались навчання НАТО "Poseidon 19"

Провідну роль у військових навчаннях відіграють кораблі з 2-ї постійної протимінної групи НАТО – SNMCMG2, що увійшли до Чорного моря напередодні.

У Чорному морі поблизу Румунії стартували військово-морські навчання Північноатлантичного альянсу "Poseidon 19". Про це у понеділок, 4 березня, повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на прес-службу ВМС Румунії.

 

 

"Понад 1100 солдатів візьмуть участь у перших багатонаціональних навчаннях, організованих військово-морськими силами Румунії в 2019 році під назвою "Poseidon 19", які пройдуть з 1 по 8 березня в районах румунських територіальних вод і в міжнародних водах на західній стороні Чорного моря", - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у навчаннях задіяні 10 військових кораблів Румунії, а також чотири кораблі з Болгарії, Німеччини, Іспанії та Туреччини. Підтримка навчань з повітря буде забезпечена гелікоптерами Puma Naval, винищувачами МіГ 21 LanceR та F-16 ВПС Румунії.

 

Провідну роль у військових навчаннях "Poseidon 19" беруть кораблі НАТО з 2-ї постійної протимінної групи НАТО – SNMCMG2, що увійшли до Чорного моря напередодні.

 

"Незаконна анексія Кримського півострова Російською Федерацією в 2014 році, заморожені конфлікти в Придністров'ї та Грузії, напружена ситуація на сході України і в районі Азовського моря - фактори, які породжують нестабільність в східній близькості Європейського Союзу і НАТО. Одним із заходів безпеки для союзників в Чорноморському регіоні є посилення військово-морської присутності в морському басейні", - додали у відомстві.

 

Як повідомляли, плавбаза військово-морських сил Німеччини Werra та мінний тральщик ВМС Туреччини Akcakoca, що входять до складу Другої постійної протимінної групи НАТО, увійшли в акваторію Чорного моря. 

схожі новини