Новини 2019-03-06 13:41

У порт Одеси зайшли два військові кораблі Туреччини

Зазначається, що візит здійснюється у рамках тактичних навчань "Блакитна Батьківщина - 2019".

До акваторії Одеського морського порту зайшли кораблі турецьких Військово-морських сил - фрегат TCG BARBAROS та ракетний катер TCG MARTI. Про це у середу, 6 березня, повідомляє прес-служба адміністрації Одеського порту.

 

 

"Вранці 6 березня до акваторії Одеського порту зайшли кораблі турецьких ВМС - фрегат TCG BARBAROS та ракетний катер TCG MARTI. Фрегат пришвартувався до 16 причалу морського вокзалу, ракетний катер - до яхтового плав-пірсу з лівого боку пасажирського комплексу (причал 18-а)", - йдеться у повідомленні.

 

За інформацією Генерального консульства Турецької Республіки в Одесі, візит здійснюється у рамках тактичних навчань "Блакитна Батьківщина - 2019". Перебування кораблів в Одеському порту планується з 6 по 8 березня.

 

 

На сторінці Генконсульства у Facebook також повідомляється, що кораблі будуть відкриті для вільного відвідування 6 березня - з 14 до 17 години, 7 березня - з 9.30 до 12.00, а потім з 14.00 до 17.00.

 

Як зазначається, багатоцільовий фрегат TCG BARBAROS (F-244) - головний у серії з чотирьох кораблів цього класу ВМС Туреччини. Названий на честь Хайреддіна Барбаросси – видатного турецького флотоводця, який прославився у першій половині XVI століття. Командуючи піратським флотом він став правителем Алжира, а потім капудан-пашою (адміралом) Османської імперії.

 

 

Фрегат побудований у Німеччині, прийнятий у склад флоту в 1997 р. Дедвейт 3380 тон. Довжина 118 метрів. Озброєння ракети Harpoon, Sea Sparrow, 127-мм артилерійська установка, зенітно-артилерійський комплекс, два торпедних апарати та багатоцільовий вертоліт. Основне озброєння TCG MARTI (P-341): ракети "Гарпун", а також артилерійська установка та зенітні засоби.

 

Нагадаємо, плавбаза військово-морських сил Німеччини Werra та мінний тральщик ВМС Туреччини Akcakoca, що входять до складу Другої постійної протимінної групи НАТО, увійшли в акваторію Чорного моря.

схожі новини