Новини 2019-03-06 16:53

Україна передала Російській Федерації списки українців для звільнення - Денісова

Крім того, українська омбудсмен вимагає від Москалькової список кримчан, яких нібито переслідує влада в Україні.

Уповноважений Верховної ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що Україна передала Російській Федерації списки українських громадян для звільнення у ході обміну полоненими. Про це у середу, 6 березня, Денісова написала у Facebook.

 

Денісова також підкреслила, що глибоко обурена словами уповноваженого з прав людини в РФ Татьяни Москалькової щодо нібито переслідування Україною жителів анексованого Росією Криму.

 

"Ця інформація була надана російським омбудсменом під час зустрічі з Верховним комісаром ООН з прав людини Мішель Бачелет та потім розповсюджена ЗМІ. Вона має бути підтверджена або спростована РФ. Чекаю від Тетяни Москалькової список прізвищ тих людей, проти яких за її словами владою України "объявлена буквально охота", - написала омбудсмен.

 

Вона також підкреслила, що розповсюдження такої інформації без прізвищ не личить статусу Уповноваженого з прав людини.

 

"На відміну від РФ, Україна знає усі прізвища і захищає кожного свого громадянина. Нами передано Росії списки українців для безумовного звільнення та повернення на Батьківщину", - зазначила Денісова.

 

Як повідомляли, Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова провела зустріч із омбудсменом РФ Татьяною Москальковою, у ході якої вони обговорили стан українських політв'язнів.

схожі новини