Новини 14:46

ЄС готовий посилити санкції проти Венесуели - Маас

Глава МЗС ФРН заявив, що необхідно підтримувати високий міжнародний тиск на Венесуелу.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що Європейський Союз у разі необхідності може посилити санкції проти Венесуели. Про це йдеться в інтерв'ю Tagesspiegel.

 

Зокрема, глава німецького дипвідомства зазначив, що необхідно підтримувати високий міжнародний тиск на Венесуелу.

 

"Ми в ЄС готові ввести додаткові санкції, якщо це буде необхідно", - зауважив він.

 

Водночас Маас наголосив, що країни-члени ЄС не хочуть брати участь у грі з затримкою часу, яку веде венесуельський президент Ніколас Мадуро.

 

"Наша підтримка Хуана Гуайдо є незаперечною", - додав він, підкресливши, що висилка німецького посла не вплине на позицію Берліна, але сприятиме збільшенню напруженості в регіоні.

 

Раніше влада Венесуели вирішила тимчасово закрити три мости на кордоні з Колумбією. 

 

Нагадаємо, 5 лютого Єврокомісія виділила гуманітарну допомогу Венесуелі у розмірі п'ять мільйонів євро для допомоги тим, хто найбільше постраждав від серйозної соціально-економічної кризи. 

 

Також Мадуро відхилив ультиматум європейських країн щодо призначення дострокових виборів президента, після того, як Гуайдо оголосив себе тимчасовим лідером країни.

 

31 січня Європарламент визнав Хуана Гуайдо законним тимчасовим президентом Венесуели відповідно до Конституції країни.

 

Як повідомляли, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

 

схожі новини