Новини 2019-03-11 15:34

Суд відкрив провадження щодо невідповідності Авакова посаді міністра

Главу МВС звинувачують у невідповідності вимогам до членів уряду.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження в справі про невідповідність Арсена Авакова посаді міністра внутрішніх справ України. Про це в понеділок, 11 березня, повідомляє прес-служба суду.

 

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо не подання до Верховної Ради України подання про звільнення очільника МВС", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, суд розглядатиме відповідну адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін. У суді пояснили, що за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше 60 днів із дня відкриття провадження.

 

"Позивач просить суд визнати протиправними дії міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а саме: порушення положень ст.7 Закону України "Про Кабінет міністрів України", що стосуються вимог до членів уряду. Водночас позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність прем'єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю очільника МВС,  не подання до ВРУ подання про звільнення міністра Авакова, а також просить суд зобов’язати очільника Кабміну внести до парламенту відповідне подання", – повідомили в суді.