Новини 2019-03-12 16:42

САП передала Луценку подання про зняття недоторканності з двох нардепів

Йдеться про Скуратовського та Дзензерського.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила генеральному прокурору Юрію Луценку для підтримання та внесення до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Скуратовського та Дениса Дзензерського. Про це у вівторок, 12 березня, повідомила прес-служба САП.

 

"За процесуального керівництва САП детективами Національного антикорупційного бюро України зібрано достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності народних обранців за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за ст. 366-1 КК України", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначимо, що Скуратовський є членом Радикальної партії Олега Ляшка, а Дзензерський – Народного фронту.

 

Як повідомлялося 11 лютого, за даними ЗМІ, Національне антикорупційне бюро підготувало подання про зняття недоторканності з народних депутатів Костянтина Жеваго та Сергія Скуратовського через підозри в корупції. Так, депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, голову комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Скуратовського підозрюють у корупційному правопорушенні, пов'язаним з декларуванням недостовірної інформації.

 

11 липня 2017 року САП направила до ГПУ подання на зняття недоторканності з депутата за підозрою в декларуванні недостовірної інформації. За інформацією генпрокурора Юрія Луценка, народний депутат Дзензерський вніс недостовірні дані в декларацію про доходи. Йшлося про суму від 2 до 3 млрд грн. Однак 3 листопада 2017 року Генпрокуратура повернула на доопрацювання подання на притягнення до відповідальності народного депутата Дениса Дзензерського до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

схожі новини