Новини 2019-03-13 16:07

У Чернівцях до 10 років позбавлення волі засудили учасника терористичної організації «ДНР»

Як зазначається, терост брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України від 2014 року.

Шевченківський районний суд Чернівців засудив бойовика терористичної організації "ДНР" до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла. Про це у середу, 13 березня, повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко у Facebook.

 

"Прокуратура Чернівецької області підтримала публічне обвинувачення в порядку спеціального судового провадження стосовно жителя Донецької області за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України( участь в діяльності терористичної організації)", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, під час спеціального досудового розслідування, яке проводило УСБУ у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що обвинувачений з 2014 року є членом терористичної організації «Донецька народна республіка» та бере активну участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України.

 

Зокрема, обвинувачений у складі проросійського терористичного угруповання брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів під Савур-Могилою Шахтарського району Донецької області, поблизу Донецького аеропорту, населених пунктів Ясинувата, Дмитрівка, Красний Партизан, Піски та м. Авдіївка Донецької області.

 

"Вироком Шевченківського районного суд м. Чернівці бойовика засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла", - написав Лисенко.

 

Як повідомляли, за матеріалами Служби безпеки України до 7 років та 8 місяців позбавлення волі засуджено мешканця Луганської області за вчинення низки терактів та незаконне зберігання військових засобів ураження. 

схожі новини