Новини 2019-03-15 14:50

Порошенко доручив збільшити зарплатню військовим гірсько-штурмових бригад майже на чверть

Крім того, президент доручив вжити заходів для покращення інфраструктури військових містечок ОГШБ.

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку майже на чверть збільшити грошове забезпечення військовослужбовців окремих гірсько-штурмових бригад Сухопутних військ Збройних сил України, а також поліпшити інфраструктуру військових містечок ОГШБ. Про це у п'ятницю, 15 березня, Порошенко повідомив на мітингу-реквіємі з нагоди 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України в Хустському районі Закарпатської області.

 

"Доручаю міністру оборони Степану Полтораку підняти грошове забезпечення для гірсько-штурмових бійців на 23% і прирівняти їх до бійців підрозділів десантно-штурмових військ", - сказав президент.

 

Він також доручив вжити заходів для покращення інфраструктури військових містечок, будівництва нових сучасних житлових фондів для бійців гірсько-штурмових бригад.

 

"Для цього пропоную залучити сили Державної спеціальної служби транспорту. Відповідні накази доручаю підписати сьогодні", - заявив Порошенко.

 

Зазначимо, що до складу механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних сил України станом на 2019 рік входять 10 окрема гірсько-штурмова бригада (м. Коломия Івано-Франківської області) та 128 окрема гірсько-піхотна бригада (м. Мукачево Закарпатської області).

 

Як повідомляли, міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ, згідно з яким з 1 січня 2019 року буде підвищено грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ.

схожі новини