Новини 2019-03-15 16:39

Пункт пропуску "Новотроїцьке" закриють на один день

Штаб ООС просить громадян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та врахувати цю інформацію при плануванні поїздок.

У неділю, 17 березня, у зв’язку з проведенням монтажних робіт на КПВВ "Новотроїцьке" не буде здійснюватися пропуск громадян через лінію розмежування. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС у Facebook.

 

“За рішенням командувача Об’єднаних сил, у неділю, 17 березня, буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій в КПВВ "Новотроїцьке" на один день. Це мінімально необхідний час для проведення небезпечних електро- та монтажних робіт у місцях скупчення людей”, - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, для проведення монтажних робіт підвищеної небезпечності із залученням важкої спецтехніки та з метою дотримання необхідних заходів безпеки як для персоналу КПВВ, так і для громадян, прохід буде тимчасово закрито.

 

У КПВВ "Новотроїцьке" вже змонтовано нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю, завершено будівництво місць укриття і навісів-накопичувачів для осіб, які перетинають лінію розмежування.

 

Завершення облаштування КПВВ "Новотроїцьке" дасть можливість створити комфортніші умови для перетину лінії розмежування в будь-яку пору року та збільшити його пропускну здатність, наголосили у прес-центрі.

 

Штаб ООС просить громадян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та врахувати цю інформацію при плануванні поїздок.

 

Як повідомляли, у п'ятницю, 15 березня, двоє громадян України, які прямували з тимчасово окупованої частини Донбасу, померли, так і не потрапивши на підпорядковану уряду України територію. 

схожі новини