Новини 2019-03-19 10:42

Кличко повідомив, коли відкриються нові станції метро на Виноградар

Водночас, за словами мера Києва, на Троєщині метро з'явиться щонайменше через 4-5 років.

Нові станції метро "Мостицька" та "Проспект Правди" на житловий масив Виноградар у Києві відкриють у грудні 2021 року. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко президенту України Петру Порошенку під час огляду будівельних робіт 19 березня.

 

"У грудні 2021 року дві станції буде відкрито", - сказав міський голова.

 

Відповідаючи на запитання президента про долю метро до лівобережного мікрорайону Троєщина, Кличко зазначив, що "без будівництва мосту ні про яке будівництво метро мови не може бути".

 

"Будівництво метро - це питання 4-5 років за наявності фінансування", - зазначив мер.

 

За його словами, наразі ведуться роботи з будівництва мосту, і влітку або ближче до осені всі іржаві конструкції на мосту буде демонтовано.

 

"Візуально влітку всі кияни помітять, що роботи йдуть. Моє завдання - за два наступних роки зробити автосполучення між лівим і правим берегом", - наголосив Кличко.

 

Як повідомлялося, у грудні 2018 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет міністр ухвалив рішення про направлення 2,5 млрд грн на будівництво лінії метро від станції "Сирець" на Виноградар у Києві. 

 

9 листопада у системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на Виноградар. 

 

18 липня Київська міська державна адміністрація затвердила проект будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець». 

 

20 листопада 2018 року Київський метрополітен уклав договір на будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру «Київметробуд».

 

1 листопада 2017 року головний архітектор інституту "Київметропроект" Ярослав Левандовський показав остаточні варіанти вигляду платформ чотирьох станцій метро на Виноградарі.

 

22 листопада 2017 року мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро на Троєщину.