Новини 2019-03-20 16:13

Порошенко доручив Полтораку прискорити переговори про нові закупівлі Javelin

Президент також відзначив, що продовжиться робота щодо постановки нового озброєння і передачі його ЗСУ.

Президент Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку прискорити переговори з США про нові закупівлі протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це він повідомив під час робочої поїздки на Хмельниччину.

 

"Так само треба буде зробити і щодо протитанкових комплексів Javelin. Доручаю, пане міністре, прискорити переговори про нові закупівлі в наших американських партнерів", – наголосив Порошенко.

 

Крім того, він відзначив, що продовжиться робота щодо постановки нового, у тому числі ракетного, озброєння і передачі його ЗСУ.  

 

Як повідомлялося, уперше випробування протитанкового комплексу третього покоління Javelin в Україні відбулося на одному з військових полігонів 22 травня. 

 

Нагадаємо, 6 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що на лінії зіткнення на Донбасі поки що не використовують американські ракетні комплекси Javelin. 

 

1 травня міністр оборони Степан Полторак повідомив, що 2 травня Збройні сили України розпочнуть працювати з протитанковими ракетними комплексами Javelin. 

 

30 квітня стало відомо, що Сполучені Штати Америки підтвердили інформацію про доставку в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin. Згодом президент України Петро Порошенко також підтвердив, що в Україну доставили Javelin.