Новини 2019-03-21 11:35

Вибори-2019. У ЗСУ назвали кількість виборчих дільниць, які створили для військових

Зокрема, у зоні операції Об'єднаних сил було створено 79 дільниць.

В Україні створили для військовослужбовців 93 виборчі дільниці для участі у виборах президента України. Про це повідомили в Генеральному штабу Збройних сил України.

 

"Загалом для військовослужбовців Збройних сил України буде створено 93 дільниці, із них 79 — в зоні Операції Об'єднаних сил", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, одна з дільниць працюватиме в навчальному центрі, одна — в дисциплінарному батальйоні, дві — за кордоном в місцях розташування миротворчих контингентів та 10 дільниць — в медичних закладах Міністерства оборони України.

 

Крім того, у Генштабі додали, що було утворено 79 спеціальних виборчих дільниць у винятковому випадку на тимчасовій основі на території військових частин (формувань) в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Зокрема, 14 дільниць – у Луганській області, 65 — у Донецькій.

 

Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

 

10 березня командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв повідомив, що військовослужбовці Об’єднаних сил, як і всі громадяни України, матимуть змогу скористатися своїм конституційним правом і проголосувати на виборах президента.

 

15 березня член Центральної виборчої комісії України Михайло Вербенський повідомив, що на спеціальних виборчих дільницях у зоні проведення операції Об'єднаних сил на виборах президента України голосуватимуть близько 47 тис. військовослужбовців.