Новини 2019-03-22 09:06

Денис Казанський: Антиукраїнські стереотипи на Донбасі все ще дуже вкорiненi

Престиж української держави та центральної влади відразу ж зросте, як тільки в підконтрольних Україні районах Донбасу з’явиться хоча б кілька значущих історій успіху.

Антиукраїнські стереотипи на Донбасі все ще дуже вкорiненi. Багато в чому така ситуація зберігається через те, що люди елементарно ображені на українську державу і вважають економічний занепад та розруху наслідками її виникнення. Про це пише журналіст Тижня Денис Казанський.

 

За його словами, про те, що схожі процеси відбувалися і відбуваються і в сусідній Росії, ці люди часто не знають або не хочуть знати.

 

«Змінити ситуацію можна лише реальними діями. Як тільки в підконтрольних Україні районах Донбасу з’явиться хоча б кілька значущих історій успіху, прикладів будівництва або відродження великих виробництв зі створенням сотень робочих місць, престиж української держави та центральної влади відразу ж зросте», - пише він.

 

Казанський зауважив, що престиж зросте не тільки в очах мешканців підконтрольних територій, а й ОРДіЛО. Сьогодні вони не бачать великої різниці між розбитими дорогами та сірими, облупленими фасадами на окупованих територіях і в містах, підконтрольних українському уряду. Але якщо ця різниця буде помітною, популярність антиукраїнських агітаторів та сепаратистів впаде до мінімуму й повторення сценарію 2014 року стане неможливим.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини