Новини 13:11

У Кабміні перелічили базові умови щодо нового контракту з правлінням Нафтогазу

В уряді додали, що Наглядова рада готова врахувати ці умови в новому контракті.

Кабінет міністрів повідомив, що має три базові умови щодо нового контракту з правлінням НАК "Нафтогаз Україна". Про це в п'ятницю, 22 березня, заявив глава уряду Володимир Грйосман.

 

Як зазначається, однією з умов є відокремлення оператора газотранспортної системи за принципами ЄС, другою – збільшення видобутку газу для досягнення енергонезалежності, третьою – відсутність у нового менеджменту захмарних зарплат, бонусів і винагород.

 

В уряді додали, що Наглядова рада готова врахувати ці умови в новому контракті.

 

 

Нагадаємо, 6 березня Кабінет міністрів України ухвалив рішення не продовжувати контракт з нинішнім головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим і оголосити новий конкурс на цю посаду.

 

20 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд продовжить контракт з нинішнім главою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим на нових умовах. Він також зазначив, що відкритий конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України" переноситься на березень 2020 року. 

 

21 березня стало відомо, що Кабінет міністрів України на рік продовжив строк повноважень голови правління акціонерного товариства Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" Андрія Коболєва - з 23 березня 2019 року по 22 березня 2020 року.