Новини 2019-03-22 15:00

Суд не задовольнив скарги щодо відновлення на посаді екс-заступника Бочковського

Відповідне рішення може бути оскаржене в касаційній інстанції.

Шостий апеляційний адміністративний суд не задовольнив скарги Кабінету міністрів, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Міністерства внутрішніх справ щодо рішення суду про відновлення Василя Стоєцького на посаді заступника голови ДСНС. Про це йдеться в судовому рішенні від 12 березня.

 

Зазначається, що відповідне рішення може бути оскаржене в касаційній інстанції.

 

Як повідомлялося, 16 травня 2018 року в Києві Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про поновлення на посаді заступника голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького, якого разом із тодішнім головою ДСНС Сергієм Бочковським затримали на засіданні уряду у березні 2015 року. 

 

Нагадаємо, 26 квітня 2018 року в Києві Окружний адміністративний суд поновив Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

Згодом речник МВС Артем Шевченко повідомив, що Бочковський перебуває у статусі обвинувачуваного за трьома статтями Кримінального кодексу, а саме: ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення).

 

Крім того, Кабінет Міністрів планує оскаржити рішення суду про відновлення Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

 

Додамо, 25 березня на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Їх підозрюють в організації схеми по закупівлі палива за завищеною ціною.