Новини 16:31

Шведська комісія з оборони обговорила з МЗС РФ ситуацію в Україні

Сторони обговорили "роль ООН у зміцненні міжнародної безпеки, відносини Росія-ЄС, діяльність ОБСЄ, а також ряд актуальних міжнародних проблем, зокрема ситуацію в Україні, проблематику нерозповсюдження та контролю над озброєннями".

Делегація Комісії з питань оборони Швеції, яка готує доповідь для прийняття урядом Швеції рішення про політику безпеки і оборони країни на 2021-25 роки, провела зустріч у Москві з першим заступником голови МЗС РФ Владіміром Тітовим. Про це повідомила прес-служба МЗС РФ.

 

"Детально обговорено питання зміцнення стабільності та безпеки на Півночі Європи і в регіоні Балтійського моря, на європейському континенті в цілому. Увагу шведської сторони було залучено до триваючої деградації ситуації в цій сфері, що в першу чергу обумовлено нарощуванням НАТО своєї військової присутності в безпосередній близькості від кордонів Російської Федерації", - йдеться у заяві.

 

Також сторони обговорили "роль ООН у зміцненні міжнародної безпеки, відносини Росія-ЄС, діяльність ОБСЄ, а також ряд актуальних міжнародних проблем, зокрема ситуацію в Україні, проблематику нерозповсюдження та контролю над озброєннями".

 

Нагадаємо, МЗС Швеції викликало посла Росії у Стокгольмі Віктора Татарінцева у зв’язку з активністю російської розвідки.

схожі новини