Новини 2019-03-24 15:51

Трамп відреагував на звільнення останньої території в Сирії, утримуваної ІДІЛ

Президент США назвав ІДІЛ боягузами і невдахами.
Після оголошення про розгром "Ісламської держави" у Сирії Сполучені Штати Америки продовжать боротьбу з терористичним угрупованням.  Про це заявив американський президент Дональд Трамп, передає "Укрінформ". 

 

"Радий оголосити, що разом із нашими партнерами по глобальній коаліції, включаючи іракські сили безпеки і сирійські демократичні сили, Сполучені Штати визволили всю територію, яка була під контролем ІДІЛ у Сирії та Іраку – 100 відсотків так званого "халіфату", - зауважив глава Білого дому.

 

Зокрема, американський лідер назвав ІДІЛ боягузами і невдахами.

 

Своєю чергою, Трамп наголосив, що попри перемогу над терористами в Сирії, Вашингтон залишатиметься готовим до відповіді на будь-які загрози, що можуть становити терористичні осередки в регіоні.

 

"Ми продовжимо пильнувати за ІДІЛ, об'єднуючи глобальні зусилля боротьби з тероризмом, щоб боротися з "Ісламською державою", допоки вона не буде остаточно переможена, де б вона не проявила себе. Сполучені Штати захищатимуть американські інтереси, де й коли це буде необхідно. Ми продовжимо співпрацювати з нашими партнерами та союзниками, щоб повністю розчавити радикальних ісламських терористів", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, 23 березня підтримувані США Сирійські демократичні сили оголосили про остаточну перемогу над "Ісламською державою", а саме витіснення з останньої контрольованої нею території Багхуз у Сирії.

схожі новини