Новини 2019-03-25 15:33

Укроборонпром переходить до замкнутого циклу виробництва автоматичних гармат

Як зазначається, відповідне рішення було ухвалено генеральним директором ДК "Укроборонпром" Павлом Букіним, а також підтримано Наглядовою радою держконцерну.

Державне підприємство "Завод точної механіки" буде приєднано до державного підприємства "Конструкторське бюро артилерійського озброєння" з метою створення замкнутого циклу виробництва автоматичних гармат та зниження адміністративних витрат на підприємствах. Про це у понеділок, 25 березня, повідомляє прес-служба  державного концерну "Укроборонпром".

 

Як зазначається, відповідне рішення було ухвалено генеральним директором ДК "Укроборонпром" Павлом Букіним, а також підтримано Наглядовою радою Держконцерну. Відповідне звернення вже найближчим часом буде відправлено на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Зазначимо, що наразі основними виробами "Заводу точної механіки" та "КБ Артозброєння" є 30-мм автоматичні гармати, які є головною зброєю цілої низки бойових машин: БТР-3, БТР-4, а також БМП-2.

 

 

Створення замкнутого циклу виробництва дозволить значно підвищити ефективність та швидкість виробництва. Це відповідає запланованому розширенню випуску БТР-3 та БТР-4, з метою якого на підприємствах бронетанкового кластеру Концерну вже освоєно виробництво корпусів.

 

Cкорочення управлінської ланки дозволить направити зекономлені кошти на оновлення виробничих потужностей та підвищення заробітної плати працівників.

 

Крім того, об‘єднання підприємств дозволить прискорити процеси із створення новітньої зброї. Зокрема йдеться про розробку перспективних 30-мм та 40-мм автоматичних гармат, які будуть використовувати боєприпаси стандарту НАТО. Ці автоматичні гармати призначені для озброєння вже існуючих зразків бронетехніки, таких як БТР-3 та БТР-4, а також новітніх розробок.

 

 

В Укроборонпромі підкреслюють, що ДП "Конструкторське бюро артилерійського озброєння" за останні роки успішно провело роботи з підготовки до виробництва автоматичних гармат калібру 23-мм, які призначені для зенітних систем та 82-мм автоматичного міномету. Перші зразки цієї зброї найближчим часом будуть направлені до військових полігонів з метою проведення всебічних випробувань та налагодження серійного виробництва.

 

Як повідомляли, державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу концерну  "Укроборонпром", завершив виготовлення партії нових броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ, які призначені для іноземного замовника з Південно-східної Азії.

схожі новини