Новини 2019-03-25 15:58

Оприлюднили новий рейтинг кандидатів на посаду президента

Зазначається, що 84% опитаних декларують свою готовність взяти участь у виборах президента України.

В Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 27,7% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні, другу позицію займає Юлія Тимошенко (16,6%), третю – Петро Порошенко (16,4%). Про це йдеться в спільного соціологічному дослідженні, проведеному зусиллями трьох соціологічних компаній – КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група "Рейтинг".

 

Зазначається, що 84% опитаних декларують свою готовність взяти участь у виборах президента України.

 

"Лідером президентського рейтингу залишається В.Зеленський, якого готові підтримати 27,7% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні. Ю.Тимошенко підтримують 16,6%, П.Порошенка – 16,4%. За А.Гриценка готові віддати свої голоси 9,7%, Ю.Бойка – 8,4%, О.Ляшка – 5,3%, О.Вілкула – 4,0%, І.Смешка – 3,7%. Рейтинг інших кандидатів – нижче 2%", – йдеться в повідомленні.

 

За даними дослідження, антирейтинг кандидатів очолює Порошенко – майже половина виборців не проголосували б за нього за жодних обставин. За Тимошенко не віддали б свої голоси близько 30%, за Бойка – 20%, Ляшка – 18%, Зеленського – 14%, Вілкула –  11%.

 

"Моделювання другого туру дало наступні результати: Ю.Тимошенко тримає першість у парі з П.Порошенком (26% проти 19%). Водночас В.Зеленський перемагає як у парі з П.Порошенком (39% проти 18%), так і з Ю.Тимошенко (34% проти 21%)", – наголошується в дослідженні.

 

Спільне соціологічне дослідження трьох соціологічних компаній: КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг було проведене з 5 по14 березня 2019 року.  Вибірка становить 15 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей), вона репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та регіон проживання. Статистична похибка вибірки: не більше 0,8%.

 

Як повідомлялося, 25 березня у всеукраїнському опитуванні громадської думки Київського міжнародного інституту соціології йдеться про те, що кандидата в президенти Володимира Зеленського станом на 25 березня підтримують 32,1% тих, хто визначився, натомість станом на 25 лютого його підтримували 26,4% респондентів, які визначилися. Водночас зараз за чинного президента  Петра Порошенка готові проголосувати 17,1% опитаних, які визначилися, а станом на 25 лютого – були готові віддати свій голос 18%. Натомість у лідера фракції ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко 12,5% зараз проти 13,8% раніше.

 

Нагадаємо, 31 січня результати опитування, спільно проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, свідчать, що на даний момент у президентському рейтингу лідирує шоумен Володимир Зеленський. Так, за нього проголосували б 23% з тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором. Друге місце посідає нинішній президент Петро Порошенко — 16,4%, третє — лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зі 15,7%. Далі ідуть Юрій Бойко — 9,3%, Анатолій Гриценко — 8,1%, Олег Ляшко — 6,7%.

 

20 лютого загальнонаціональне дослідження соціологічної служби Центр Разумкова показало, що серед кандидатів на посаду президента лідером є шоумен Володимир Зеленський 17,5% (серед тих, хто має намір брати участь у виборах – 19%). Приблизно рівні шанси вийти до другого туру виборів мають Петро Порошенко (відповідно 13,1% і 16,8%) і Юлія Тимошенко (відповідно 11,5% і 13,8%).

 

22 лютого результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" показали, що станом на середину лютого серед кандидатів у президенти лідирує Володимир Зеленський 23,8% (серед тих, хто обов’язково буде голосувати, і визначився зі своїм вибором), 20,3% опитаних готові проголосувати за Петра Порошенка, 15,9%  – за Юлію Тимошенко. Крім того, українці мали змогу спрогнозувати майбутні результати виборів президента. Згідно з ними, найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%, перемогу Тимошенко прогнозують 16,3% опитаних, а Зеленському –12,5%.

 

25 лютого опитування Київського міжнародного інституту соціології показало, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський (26,4%). Водночас за чинного президента  Петра Порошенка готові віддати свій голос 18%, а за лідера фракції ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко – 13,8%. Також 10,9% планують проголосувати за співзасновника "Опозиційної платформи – "За Життя" Юрія Бойка, за главу партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка – 6,4%, та за очільника"Радикальної партії" Олега Ляшка –  6,3%.

 

4 березня результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" свідчать, що в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський (25,1%), другу позицію ділять між собою Петро Порошенко (16,6%) та Юлія Тимошенко (16,2%). 

 

11 березня в опитуванні Соціологічної групи "Рейтинг" йдеться, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 24,7% тих, хто визначився та має намір голосувати, другу позицію займає Юлія Тимошенко (18,3%), третю – Петро Порошенко (16,8%). 

 

13 березня загальнонаціональне дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" показало, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 27,7% тих, хто обов’язково буде голосувати та визначився з власним вибором, другу позицію займає Петро Порошенко (19,6%), третю – Юлія Тимошенко (14,8%).

 

19 березня дослідженні Соціологічної групи "Рейтинг" показало, що в Україні Володимир Зеленський продовжує лідирувати серед кандидатів на посаду президента, його підтримують 24,9% тих, хто визначився та має намір голосувати, натомість другу позицію займає Юлія Тимошенко (18,8%), Петро Порошенко – третю (17,4%).

схожі новини