Новини 2019-03-25 19:20

Німеччина виділить 5,8 млн євро на гуманітарну допомогу Україні

За допомогою цих коштів Німеччина підтримає низку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.

Уряд Федеративної Республіки Німеччини цьогоріч виділить 1,8 млн євро, а на 2020 і 2021 роки загалом передбачено ще 4 млн євро на фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Про це у понеділок, 25 березня, повідомляє  прес-служба посольства Німеччини в Україні.

 

"За допомогою цих коштів Німеччина підтримує низку гуманітарних заходів і допоміжних проектів у рамках проекту "МКЧХ - допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні у 2016-2017 роках", - йдеться у повідомленні.

 

Цей проект зосереджений на Донбасі і допомагає постраждалим від конфлікту по обидві сторони контактної лінії в Донецькій та Луганській областях, зокрема, внутрішньо переміщеним особам та сім'ям у містах і селах, що прихистили їх.

 

Одним з основних завдань є забезпечення населення чистою питною водою. Крім того, в рамках проекту фінансування виділяється на медицину, забезпечення продуктами харчування і засобами гігієни, підготовку медичного персоналу і доглядальників, пошук зниклих безвісти осіб і відновлення сімейних зв’язків, відвідування затриманих, поліпшення знань про небезпеку мін/ вибухонебезпечних предметів часів війни і багато іншого.

 

Як повідомляли, Сполучені Штати Америки мають намір у 2020 році виділити Україні 250 млн доларів військової допомоги.

схожі новини