Новини 2019-03-25 19:55

Порошенко подає до суду на телеканал "1+1" за "систематичну брехню"

На переконання голови парламентської фракції "БПП" Артура Герасимова, власник телеканалу Ігор Коломойський використовує медіаресурс "з метою зведення своїх рахунків з державою".

Президент Петро Порошенко подає позов до суду проти  телеканалу "1+1" за "систематичну брехню в особливо великих розмірах". Про це йдеться в заяві голови парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Артура Герасимова, яка оприлюднена у понеділок, 25 березня, на сайті кадидата в президенти Петра Порошенка.

 

“Петро Порошенко вирішив подати до суду на канал "1+1" за систематичну брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації, що завдають шкоди честі та гідності кандидата в президенти і Президента”, - заявив Герасимов.

 

Як він зазначив, протягом п'яти років свого президентства за поодинокими винятками Петро Порошенко принципово утримувався від будь-яких позовів до засобів масової інформації. Проте, в останні місяці інформаційна політика телеканалу “1+1” зазнала істотних змін, що “змушує і подивитися на ситуацію інакше, і діяти інакше, ніж раніше”.

 

На переконання Герасимова, власник телеканалу Ігор Коломойський використовує медіаресурс "з метою зведення своїх рахунків з державою", буквально перетворивши канал "на знаряддя брудних політичних технологій і чорного піару проти одного з кандидатів у президенти, а саме Петра Порошенка".

 

Зокрема, за словами Герасимова, на 1+1 "позичають фейки і штампи, що продукуються московськими каналами". На думку політика, Коломойський керується почуттям помсти до держави через націоналізацію “Приватбанку” і намагається не допустити перемоги Петра Порошенка на президентських виборах.

 

Герасимов також відзначив, що телеканал “1+1” має довгу історію і фахівців дуже високого рівня.

 

“Не кожен журналіст бере участь у виконанні брудних замовлень Коломойського. Але природно, що редакційна політика топ-менеджменту каналу кидає тінь, як це не прикро, на весь колектив”, - зазначає Герасимов.

 

Як повідомляли, в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 27,7% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні, другу позицію займає Юлія Тимошенко (16,6%), третю – Петро Порошенко (16,4%).

 

 

схожі новини