Новини 17:34

Японія передала до Головного військового клінічного центру у Києві сучасне медичне обладнання

Зокрема, до військового госпіталю було передано апарат для штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги.

У середу, 27 березня, уряд Японії, за сприяння ООН, передав сучасне медичне обладнання Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

 

Зокрема, до військового госпіталю було передано апарат для штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги для військових медиків, які працюють у районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

"Вдячний Уряду та народу Японії за надання важливої та актуальної допомоги. Всього ж з початку російської агресії проти нашої країни японською стороною було передано ЗС України медичного обладнання майже на 1,5 мільйони доларів", - зазначив міністр оборони України Степан Полторак.

 

 

 

Міністр також наголосив, що сучасне медичне обладнання дозволяє робити необхідну термінову діагностику і вчасно лікувати поранених та хворих українських військовослужбовців й цивільне населення, яке звертається по допомогу до військових медиків.

 

"На фронті українські військовослужбовці віддають найдорожче — життя та здоров’я, і ми цінуємо допомогу від країн-партнерів, які підтримують нас у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України", - сказав під час заходу Полторак.

 

Своєю чергою, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї висловив глибоке співчуття родинам загиблих українських Героїв та слова поваги усім українцям, які борються за незалежність, територіальну цілісність України та медичному персоналу, який рятує життя українських бійців та цивільного населення.

 

Як повідомляли, у рамках стратегічної гуманітарної ініціативи командувача об'єднаних сил «Допомога Схід» до 4-х військових мобільних госпіталів у районі проведення операції передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень. 

схожі новини